بیش از 10 سال در کنار شماییم

ماموریت بازرگانی گسترش تجارت صدر پاژ کمک به توسعه و پیشرفت واحدهای تولیدی و کارخانجات صنایع غذایی کشور از طریق تامین مواد اولیه درجه یک از برندهای معتبر ، مشاوره در امور بازرگانی  و هم چنین ارائه محصولات منطبق با استانداردهای روز دنیا می باشد .

مجموعه بازرگانی گسترش تجارت صدر پاژ ورود شما عزیزان را خیر مقدم عرض مینماید . امروزه عوامل اصلی موفقیت در تجارت ؛ داشتن تعهد و تجربه ، تخصص ، نوآوری و انعطاف پذیری در مقابله با تغییرات شرایط اقتصادی و بازارهای جهان است . ما با در نظر گرفتن نیازهای شما عزیزان، عوامل فوق را در هم آمیخته تا نیاز مشتریان خود را با بهترین کیفیت برآورده سازیم .

بازرگانی گسترش تجارت صدر پاژ به عنوان تامین کننده مواد اولیه صنایع غذایی در نظر دارد در سالهای آتی به عنوان یکی از تامین کننده های ممتاز و اصلی کشور فعالیت نماید . واردات مواد اولیه مورد نیاز داخلی و صادرات محصولات با کیفیت ایرانی که با بررسی دقیق بازارهای خارجی صورت میگیرد ، از جمله اهداف بلندمدت این شرکت است .

تامین مواد اولیه

بیش از 10 سال است که در کنار تولید کنندگان هستیم تا راهکارهای تامین مواد اولیه صنایع غذایی و دارویی را به آنان ارائه دهیم. دستیابی به منابع تامین مواد اولیه را ساده تر نمودیم تا تولید کنندگان بدون دغدغه استراتژی های تولید خویش را پیش ببرند.

بازرگانی خارجی

واردات و صادرات همواره با موانع و مشکلات بسیاری همراه بوده است. گسترش تجارت صدرپاژ با ارائه راهکارهای واردات مواد اولیه و صادرات محصولات ، دستیابی همراهان خویش رابه بازارهای جهانی فراهم نموده است.